Foto soutěž – podmínky

Ruský pes.cz & krmivo Nativia vyhlašuje foto soutěž na téma „MSP a zima”.
Přihlášení do soutěže:

Přihlásit se lze zasláním soutěžní fotografie dle zadání na email soutez@ruskypes.cz v termínu 19. – 26. 1. 2017.  K fotografii uveďte autora, jméno psa a lze připojit krátký popisek. Zasláním fotografie uděluje soutěžící souhlas pořadateli a sponzorovi ke zveřejnění fotografie na sociálních sítích a webových stránkách. Každý pes může mít pouze jedno soutěžní foto, tzn., že majitel více psů, může zaslat více fotografií, ale vždy platí 1 pes = 1 foto. Do soutěže nepřijmeme fotografie, které nebudou tématicky korespondovat se zadáním soutěže.

Soutěž:

Samotná soutěž bude probíhat od 27. 1. – 3. 2. 2017 prostřednictvím sociální sítě Facebook, kde na stránce Moskevský strážní pes bude probíhat hlasování pro soutěžní fotografie formou „Like/ To se mi líbí“. Vyhrají první tři fotografie, které získají nejvíce hlasů.

SPECIÁLNÍ CENA POŘADATELE A SPONZORA – cenu získá fotografie dle rozhodnutí zástupců Ruský pes.cz a Nativia s.r.o.

Ceny:
  1. cena – 15kg Nativia adult maxi
  2. cena – mikina Nativia
  3. cena – 3kg Nativia adult lamb
  4. SPECIÁLNÍ CENA POŘADATELE A SPONZORA – tričko Nativia

Výherci budou vyrozuměni písemně po ukončení soutěže prostřednictvím emailu, ze kterého byla zaslána jejich soutěžní fotografie. V případě zaslání výhry mimo ČR, bude požadován doplatek rozdílu mezi poštovným do ČR a cizích zemí.